Nové TV SAMSUNG: Dopřejte svým smyslům dokonalý zážitek

Nabité moderními technologiemi jsou letošní modely televizí Samsung. Všechny novinky pro rok 2016 se pyšní skvělými vychytávkami, které posunou váš zážitek ze sledování televize na vyšší level. Na Kasa.cz můžete už nyní koupit televize z modelových řad 6000 a 5000. Rozhodně si buďte jistí, že nebudete litovat!

Bombičky CO2

Co jsou to Bombičky CO2? Jde o univerzální tlakovou láhev určenou pro výrobníky sody všech značek výrobníků sody, pro které lze použít tento typ tlakové láhve, jako například ETA Bublimo, Sodastream, Soda Fresh, Limo bar či Česká soda.

Stereo Video doporučuje rádio GoGEN DAB 1471 BT

Rádio budoucnosti je na světě! O čem je řeč? Přece o digitálním rozhlasovém vysílání. Poslechněte si jeho čistý a kvalitní zvuk v přijímačích podporujících DAB, jak se toto digitální rádiové vysílání nazývá, respektive DAB+, což je jeho pokročilejší verze.

GoGEN má Mistrovskou tvář – 4 násobného Mistra Světa, skifaře Ondřeje Synka

Značka elektroniky GoGEN spojuje od sezóny 2015 svou tvář s vítězem a špičkovým sportovcem, čtyřnásobným mistrem světa ve veslování na skifu Ondřejem Synkem.

nahoruLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 6. 1. - 31. 1. 2021


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace