GoGEN má Mistrovskou tvář – 4 násobného Mistra Světa, skifaře Ondřeje Synka

GoGEN má Mistrovskou tvář – 4 násobného Mistra Světa, skifaře Ondřeje Synka

Značka elektroniky GoGEN spojuje od sezóny 2015 svou tvář s vítězem a špičkovým sportovcem, čtyřnásobným mistrem světa ve veslování na skifu Ondřejem Synkem.


Proč právě tvář super úspěšného sportovce?

V portfoliu výrobků značky GoGEN najdete širokou nabídku televizorů, ale také škálu výrobků spojených s energií, sportem a aktivním trávením volného času jako např. baterie, power banky, bluetooth reproduktory a akční kamery. Společným činitelem těchto výrobků a Ondry Synka je kvalitní výkon, spolehlivost, vytrvalost, nezdolná energie a síla.

A proč právě skifař Ondřej Synek?

Na české sportovní scéně patří ke stálicím úspěchu a není mnoho sportovců, kteří podávají již tolik let za sebou špičkové výkony, vozí medaile z českých i světových soutěží a jsou chloubou našeho sportovního dění. Ondřej Synek je znám široké veřejnosti, ale jistě stojí za to, připomenout si, čeho všeho za posledních pár let dosáhl. Jeho úspěchy jsou odpovědí na otázku, proč se značka GoGEN rozhodla podpořit právě Ondru.

*Nominace na LOH 2016 v Brazílii

*Mistr světa 4x / 2015, 2014, 2013, 2010/

*Čerstvý Mistr světa 2015 z Francie

*Olympijské stříbro 2x LOH v Číně a Anglii

*Vítěz Světového poháru 9x

*Mistr ČR nepřetržitě od 2005

S tváří Ondřeje Synka se budete moci setkávat na většině prodejních míst elektroniky GoGEN. Kamenných prodejnách i internetových obchodech.

Spolupráce je vzájemná a věříme, že Ondrovi spojení a podpora značky GoGEN přinese sportovní štěstí a úspěchy nejen na blížící se Olympiádě v Brazílii!


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 6. 1. - 31. 1. 2021


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace