Nové TV SAMSUNG: Dopřejte svým smyslům dokonalý zážitek

Nové TV SAMSUNG: Dopřejte svým smyslům dokonalý zážitek

Nabité moderními technologiemi jsou letošní modely televizí Samsung. Všechny novinky pro rok 2016 se pyšní skvělými vychytávkami, které posunou váš zážitek ze sledování televize na vyšší level. Na Kasa.cz můžete už nyní koupit televize z modelových řad 6000 a 5000. Rozhodně si buďte jistí, že nebudete litovat! 

Řada Samsung 6000: Objevte dokonalost UHD rozlišení

Televize řady 6000 se pyšní špičkovým UHD rozlišením, které nabízí 4x více detailů, než klasické Full HD. Oceníte také technologii UHD Crystal colour přinášející nový druh podsvícení. To je energeticky méně náročné a poskytuje pestřejší paletu barev. Nadšeni budete také z funkce Auto Depth Enhancer, která umí zobrazit různé úrovně kontrastu na odlišných částech obrazovky, což vám zajistí hlubší zážitek ze sledování TV.

Zapomenout nesmíme ani technologii Peak Illuminator, která ve vhodných okamžicích dokáže zvýšit jas LED podsvícení nebo na UHD Upscaling. Tato funkce dokáže vylepšit veškerý obraz, vysílání v nižším rozlišení tak vaše televize přiblíží k úrovni rozlišení UHD.

Řada Samsung TV 5000: Full HD s realistickým obrazem

Řada 5000 je tvořena LED televizory s rozlišením Full HD. Ani v tomto případě Samsung nic nepodcenil a udělal maximum pro realistický a pohlcující zážitek ze sledování TV. O dokonalý obraz se u těchto TV stará technologie Ultra Clear View, která dokáže analyzovat obsah s cílem snížit obrazový šum. V případě, že je vysílaný pořad nebo film v nižší kvalitě než Full HD, ho dokáže vylepšit natolik, že je k nerozeznání od standardního Full HD.

Chytrý operační systém Tizen vám usnadní život

Všechny chytré TV Samsung jsou vybaveny operačním systémem Tizen. Ten zajišťuje bleskový start televize a pomocí chytrého rozhraní Smart Hub 2016 také rychlý a snadný přístup k obsahu z jediného místa. Nabídku TV programů, menu i hry se vám objeví okamžitě po zapnutí přístroje. K dispozici je také obrovské množství skvělých aplikací, vylepšený webový prohlížeč a fantasticky funguje také sdílení obsahu mezi mobilem a televizí pomocí technologie Samsung Easy Sharing.

Dokonalá synchronizace televize s mobilem navíc přináší i řadu dalších skvělých výhod. Můžete například televizi sesynchronizovat s vaším budíkem v mobilu. TV se tak hned po probuzení zapne a na velkém displeji vám přehledně zobrazí vámi vybrané informace, např. novinky ze světa, předpověď počasí, plány vašich schůzek atd.


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 6. 1. - 31. 1. 2021


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace