Premiové služby k JVC TV!

Premiové služby k JVC TV!

Televizory značky JVC jsou proslulé svou japonskou kvalitou i precizností.


GUARANTEE 42 - prodloužená záruka na 42 měsíců
JVC si za kvalitou svých výrobků stojí a na všechny své televize proto nabízí prodlouženou záruku. Stačí, když se po zakoupení televize zaregistrujete na této stránce a prodloužená záruka v délce 42 měsíců je vaše!

 

HOME SERVICE - nadstandardní servis v pohodlí domova
Při záruční opravě nebudete muset řešit přesun vašeho televizoru do servisního střediska. Všechny záruční opravy u TV s úhlopříčkou 40“ a více totiž přijede řešit servisní technik JVC přímo k vám domů. Ušetříte tak spoustu času i starostí.


HOTLINE - technická podpora
Všichni majitelé televizorů JVC se mohou spolehnout na špičkovou technickou podporu. Ta neslouží jen pro hlášení problémů, ale poskytuje také cenné rady ohledně výběru konkrétního modelu TV a poradí vám i se zapojením a instalací TV.QUICK SERVICE - rychlé vyřešení reklamací a oprav
Případná porucha televize je vždy nepříjemnou komplikací. JVC však v rámci svého prémiového servisního balíčku garantuje, že udělá maximum proto, abyste mohli v co nejkratší možné době svou televizi znovu naplno používat.
 


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Newsletter:

O službě


Akční leták PROTON je platný 13. 12. - 31. 12. 2017


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace