Samsung Galaxy S9: Nejočekávanější mobil roku je tu

To, na co všichni čekali, je tady! Seznamte se s nejočekávanějším smartphonem roku. Přichází nadupaný. Samsung Galaxy S9. I letos se můžete těšit na dvě varianty přístroje. Menší Samsung Galaxy S9 se pyšní 5,8“ Quad HD+ Super AMOLED displejem, který pokrývá 83,2 % čelní plochy přístroje. Větší Galaxy S9+ má stejný typ displeje, ovšem s velikostí 6,2“.

Firma HP TRONIC darovala 350 tisíc

Téměř 354 000 korun nadělila pod vánoční stromeček potřebným lidem zlínská společnost HP TRONIC. Při tradičním předvánočním jarmarku v sídle firmy předal v pátek 22. prosince obchodní a marketingový ředitel firmy František Mikoška symbolické šeky zástupcům tří zlínských organizací – Educo, Handicap a Alzheimercentrum.

Nová pravidla pro vysavače? Není důvod k obavám.

Od 1. 9. 2017 zakázala Evropská unie výrobu a dovoz vysavačů s příkonem nad 900 W. Důvod? Snaha o snížení spotřeby energie způsobené vysáváním. Ta se totiž od roku 1990 zdvojnásobila. Od začátku září tak budou přístroje nad 900 W dostupné pouze v rámci doprodeje skladových zásob. Ale žádný strach, nové vysavače ty staré bezezbytku nahradí.

DVA DÁRKY ZA CENU JEDNOHO

S Protonem nadělíte dárečky celé rodině a bez starosti! Vyberte jeden z výrobků níže a získejte druhý produkt jako dárek ZDARMA! Letos bude shánění dárků hračka. 

nahoruLeták Proton

Stáhnout leták

Newsletter:

O službě


Akční leták PROTON je platný 6. 2. - 28. 2. 2019


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace