Nová espressa ETA: Lahodná káva podle vašich představ

Řadíte se se mezi milióny příznivců lahodné kávy? Probouzíte se rádi s její vůní nebo si ji rádi dopřáváte po návratu z práce. S kávovary ETA Nero 5180 a ETA Stretto 2180 si pochutnáte na lahodné kávě kdykoliv na ni dostanete zrovna chuť. Co všechno novinky od oblíbeného českého výrobce přinášejí?

Recenze Realme 5: Nová celebrita ve světě smartphonů?

V dnešní recenzi podrobíme zatěžkávací zkoušce smartphone Realme 5. Poměrně nová značka byla v ČR oficiálně uvedena na trh 12. prosince 2019. Nejlevnější model této značky spadá do nižší střední třídy a slibuje vynikající poměr cena × výkon. Lákadlem je bezesporu slušný hardware a nadupaná baterie. Stojí teda Realme 5 za to? Vše se brzy dozvíte.

Recenze Meteostanice Gogen ME 3900 profík pro domácí použití

Meteostanici má doma už téměř každá domácnost. Jde většinou o jednoduché modely, které zobrazují venkovní a vnitřní teplotu, vlhkost vzduchu, ty pokročilejší nabízejí také krátkodobou předpověď počasí. Meteostanice GOGEN ME 3900 však má funkce, které nadchnou všechny amatérské meteorology. V naší recenzi se dočtete více.

DVA DÁRKY ZA CENU JEDNOHO

S Protonem nadělíte dárečky celé rodině a bez starosti! Vyberte jeden z výrobků níže a získejte druhý produkt jako dárek ZDARMA! Letos bude shánění dárků hračka. 

nahoruLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 19. 11. - 30. 11. 2020


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace