Samsung Galaxy S9: Nejočekávanější mobil roku je tu

Samsung Galaxy S9: Nejočekávanější mobil roku je tu

To, na co všichni čekali, je tady! Seznamte se s nejočekávanějším smartphonem roku. Přichází nadupaný. Samsung Galaxy S9. I letos se můžete těšit na dvě varianty přístroje. Menší Samsung Galaxy S9 se pyšní 5,8“ Quad HD+ Super AMOLED displejem, který pokrývá 83,2 % čelní plochy přístroje. Větší Galaxy S9+ má stejný typ displeje, ovšem s velikostí 6,2“.


To, na co všichni čekali, je tady! Seznamte se s nejočekávanějším smartphonem roku. Přichází nadupaný. Samsung Galaxy S9. I letos se můžete těšit na dvě varianty přístroje. Menší Samsung Galaxy S9 se pyšní 5,8“ Quad HD+ Super AMOLED displejem, který pokrývá 83,2 % čelní plochy přístroje. Větší Galaxy S9+ má stejný typ displeje, ovšem s velikostí 6,2“. V tomto případě pokrývá displej dokonce 84,2 % čelní plochy.

Operační paměť má kapacitu 4 GB (u S9) a 6 GB (u S9+). Úložiště přístrojů se honosí pamětí 64 GB a 256 GB a lze ho rozšířit prostřednictvím microSD karet. Výkon obstarává špičkový 8jádrový procesor. Kapacita baterie je 3000 mAh (S9) respektive 3500 mAh (S9+).

Obrovským tahákem přístroje je fotoaparát. Má snímač s rozlišením 12 Mpx (S9+ má snímač duální 12+12 Mpx) a dokáže měnit světelnost s ohledem na vnější podmínky. Budete-li fotit v noci, světelnost se automaticky zvýší na úžasných F1,5, naopak v dobrém světle se hodnota světelnosti upraví na F2,4.

Samsung Galaxy S9/S9+ se rovněž pyšní jedinečnou redukcí šumu, krásné detailní fotky tak vyfotíte i ve tmavém prostředí. Nadšeni budou také milovníci Slow-motion videí. Přístroj totiž zvládne nahrávat záběry s frekvencí až 960 snímků za vteřinu, což je 4x více, než většina konkurenčních přístrojů. Milovníci selfie se mohou těšit na přední foťák s rozlišením 8 Mpx a světelností F1,7.

Spokojeni budou také milovníci hudby. Stereo reproduktory od věhlasné společnosti AKG jsou zárukou vysoké kvality, technologie Dolby Atmos vám zajistí perfektní prostorový zvuk.  Vysokou odolnost zaručuje certifikace IP68. K zabezpečení pak můžete využít nejen čtečku otisků prstů, ale také inteligentní technologii kombinující rozpoznání oční duhovky a obličeje.


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Newsletter:

O službě


Akční leták PROTON je platný 6. 2. - 28. 2. 2019


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace