Co je leták Proton?

Leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za mimořádně zvýhodněné akční ceny. V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, elektroniku, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku a příslušenství k PC, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!

PROTON je zároveň početná skupina nezávislých elektroprodejců sestávající z téměř 300 prodejen po celé České republice. Výhodou je tedy především snadná dostupnost prodejen elektra (anketa ukázala, že většina prodejen se nachází v okruhu do 3km od bydliště hlasujících osob), odborně vyškolený personál prodejen PROTON a perfektní zákaznický servis.

V letáku jsou každý měsíc nabízeny:

* značkové domácí elektrospotřebiče (chladničky, pračky, myčky, kuchyňské spotřebiče)
* různě kombinované vestavné sety za výhodné ceny
* elektronika, ploché televizory, satelitní a digitální přijímače
* fototechnika a příslušenství
* audio a video zařízení
* výpočetní technika a příslušenství k PC
* mobilní telefony všech cenových kategorií
* vybavení pro hobby a zahradu

Řada akčních spotřebičů je navíc dodávána s hodnotnými a praktickými dárky.

Leták Proton také uvádí mimořádné akce výrobců a světových značek:

* prodloužené záruky
* cashback akce (tedy vrácení části peněz z koupi výrobku)
* flexibilní splátkovy

Leták PROTON, to jsou jednoduše nejlepší ceny elektra!

PRODEJNY PROTON

Dostupnost zboží

Informace o skladových zásobách a dostupnosti zboží Vám vždy poskytne Vaše nejbližší prodejna PROTON. Prodejny Proton, jako nezávislí elektroprodejci, nejsou povinni (a mnohdy z kapacitních důvodů ani nelze) objednávat veškeré akční zboží z aktuálního letáku. Z naší strany tedy není možné nutit prodejny, aby měly veškeré zboží z letáku skladem. Kvalifikovaní prodavači Vám však vždy rádi poradí a objednají Vámi vybraný výrobek v některém z našich skladů a v případě doprodeje, Vám doporučí zboží jiné.

Může se stát, že během platnosti akčního letáku dojde pro velký zájem k dočasné nedostupnosti nebo doprodání určitého výrobku. V případě dočasného vyčerpání zásob se snažíme na poptávku co nejrychleji reagovat a zboží na skladě doplnit. Po dodání na sklad je výrobek na základě poptávky okamžitě distribuován na prodejny a Váš prodejce Vás bude ihned po jeho dodání kontaktovat. Zboží je možné objednat i v internetovém obchodě www.eproton.cz.


Z důvodu odlišného sortimentu v každé prodejně Vám bohužel nedokážeme sdělit, kde je námi nabízené zboží k prohlédnutí. Fyzickou dostupnost výrobku je proto vždy nutné telefonicky ověřit v konkrétní prodejně.

Kontakty prodejny PROTON >>

CENY AKČNÍCH VÝROBKŮ

Akční nabídka letáku PROTON je vždy platná pouze po dobu uvedenou na každém letáku. Požadovat výrobek za akční cenu lze tedy pouze v tomto termínu, po skončení akční nabídky se ceny výrobků mohou na jednotlivých prodejnách lišit.

TRANSPORT ZBOŽÍ A ZPŮSOB PLATBY

O nabízených službách (doprava zboží) a možnostech nákupu (splátkový systém) se dozvíte v konkrétních, Vámi vybraných prodejnách Proton, kde máte zájem zboží zakoupit. Služby a nabídka jednotlivých prodejen se může lišit.

Pokud máte zájem o odběr zboží z e-shopu, vybírejte prosím na  www.eproton.cz. Komfortní dopravu zajistí naše profesionální služba HDS dostupná právě v tomto internetovém obchodě.

DÁRKY KE ZBOŽÍ

Veškeré námi inzerované dárky k výrobkům dodáváme všem našim partnerským prodejnám! Může však dojít ke zdržení v dodávkách, v tomto případě Vám budou dárky předány dodatečně. Pokud se zbožím neobdržíte v letáku avizovaný dárek, je třeba tuto skutečnost reklamovat přímo na prodejně, kde jste zboží zakoupili! S prodejnou je také možné se dohodnout na pozdějším vyzvednutí nebo změně dárku.

REKLAMACE  ZBOŽÍ, SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY

Reklamaci nefunkčního nebo poškozeného zboží je třeba uplatnit přímo na prodejně, kde bylo zboží zakoupeno. Seznam servisů jednotlivých značek je uveden na www.najdiservis.cz nebo na internetových stránkách konkrétní značky. Náhradní díly lze zakoupit v autorizovaných servisních střediscích.

WEBOVÉ STRÁNKY PROTON.cz

Tyto webové stránky jsou pouze INFORMATIVNÍ, proto zde není možné OBJEDNÁVAT ZBOŽÍ. Objednávky lze realizovat přímo v některé z našich 650 prodejen nebo na www.eproton.cz.

Web Proton.cz slouží především ke komplexní prezentaci aktuální akční nabídky s detailním popisem vybraných slevněných výrobků. Zde se tedy každý měsíc dozvíte podrobné informace o nejzajímavějším zboží, zároveň touto cestou upozorňujeme na bezkonkurenční ceny spotřebičů nebo výrobky s hodnotnými dárky nebo nadstandardními vlastnostmi.

Složité a nesrozumitelné technické pojmy Vám rádi objasníme ve Slovníku pojmů nebo přímo ve článcích u konkrétních výrobků. A pokud jste náhodou ztratili leták PROTON, nezoufejte, na www.proton.cz si jej můžete pohodlně prolistovat nebo nově stáhnout i v pdf.

Pokud zde nenaleznete potřebné informace nebo řešení Vašeho problému, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Děkujeme za Vaše připomínky, náměty a názory.Leták Proton

Stáhnout leták

Newsletter:

O službě


Akční leták PROTON je platný 8. 11. - 30. 11. 2017


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace