V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

E pojmy začínající na písmeno "e"

Everio G (Videokamery)
Toto logo naleznete u nejmodernějších videokamer JVC, které zaznamenávají na vysokokapacitní vestavěný pevný disk. Díky tomu lze nahrávat až 50 hodin či nasnímat až 10 000 fotografií bez nutnosti výměny média.

Express play start (DVD)
Funkce rychlého spuštění přehrávání u DVD přístrojů zajistí téměř okamžitě přehrávání disku ihned po jeho vložení do přístroje. Tato zdánlivě základní funkce Vám ulehčí život při hledání nahrávky na nepopsaných vypálených discích.

Extra krátký program 15 minut (pračky Bosch)
Je určen pro praní menšího množství mírně zašpiněného prádla. Jedná se však o plnohodnotný program s mácháním a odstřeďováním a i za tuto extra krátkou dobu, osvěžíte a vyperete 2 kg například sportovního prádla.PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace