V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F G I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

H pojmy začínající na písmeno "h"

Hybrid feedback (Audio)
Hybridní digitální zesilovač je kombinovaný analogový a digitální zesilovač. Analogová část zajistí přirozenost a prostorový zvuk, digitální se postará o jeho dokonalou čistotu odstraněním nežádoucích šumů.

Hyper sound (Audio)
Dokáže i z mono zvuku nasimulovat velice široký přednes zvuku.

HyperBass (audio)
Funkce HBS je zkratkou pro HyperBass - záruku kvalitního a dynamického zvuku i při minimálních hlasitostech.Leták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 9. 9. - 30. 9. 2020


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace