V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

A pojmy začínající na písmeno "A"

Automatické ladění (TV , rádio)
Automatické ladění u televizních a rozhlasových přijímačů znamená, že nemusíte ručně "točit" knoflíkem přijímače a hledat stanice, ale přístroj tak učiní za vás. Obvykle si přístroj sám projde celé vysílací pásmo a vyzdvihne programy, jež zachytí.

Automatické ovládání hlasitosti AVC ()
Nejen společnost Sharp implementuje do svých televizorů funkci automatického nastavení hlasitosti minimalizující rozdíly mezi právě vysílaným pořadem a reklamou. U Sharpu jí říkají Automatické ovládání hlasitosti AVC.

Automatické polohování bubnu (pračky)
Automatické polohování bubnu zajistí, že se buben shora plněných praček vždy zastaví dvířky nahoru, takže plný buben těžkého a mokrého prádla nemusíte kvůli vyprázdnění přetáčet.

AUX (Zvuk)
Vstup nebo výstup, pomocí něhož se směřuje signál do dalších zařízení nebo do kontrolních výstupů.

AVI (Audio Video Interleave)
Zkratka pro komprimovaný počítačový formát Audio Video. Soubory mají koncovku .avi. Jedná se o nejběžnější formu ukládání a přehrávání filmů v počítači.Leták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 3. 1. - 31. 1. 2022


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace