V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F G H I J K L M N O Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

P pojmy začínající na písmeno "p"

Progressive HD (Video)
Samsung VP-HMX20C přináší díky technologii Progressive-Scan video skutečně špičkové kvality. Záznam probíhá v kvalitě HD a v progresivním režimu (30 fps), obraz je přesný a má přesné kontury nezávisle na rychlosti pohybu snímaného objektu nebo osoby. Technologie Progressive-Scan pak umožňuje plynulejší obraz i při přehrávání dvounásobnou, čtyřnásobnou a dokonce osminásobnou rychlostí!

Progressive scan (TV)
Progresivní snímání - obraz zpracovaný touto technologií obsahuje dokonce dvakrát více informací než běžný televizní obraz. Výsledkem je prokreslený obraz bez viditelného řádkování s více detaily.

Progressive Scan (progresivní skenování)
Technologie "Progressive Scan" zajišťuje plnosnímkové zobrazování video signálu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány a zobrazeny současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovém zobrazení vnímá oko obraz jako ostřejší bez chvění řádek.

PVR (set-top-box, personal video rekorder)
Typ set-top-boxu, který umožňuje nahrávání na vestavěný pevný disk. S pořady dále můžete pracovat, vystříhat z pořadu nebo nahraného filmu reklamy, uložit film na DVD přes připojený DVD rekordér nebo na videokazetu přes připojený videorekordér. Záznam lze většinou stáhnout přes USB i do počítače a zpracovat v něm.Leták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 8. 7. - 31. 7. 2020


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace