V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

S pojmy začínající na písmeno "s"

Stabilizátor obrazu (fotoaparáty a videokamery)
Stabilizátory obrazu eliminují chvění rukou či jiné nechtěné pohyby či otřesy při natáčení či při fotografování za horších světelných podmínek, při delších časech expozice a při delších ohniskvých vzdálenostech, kdy je aparát na chvění velmi citlivý. Stabilizátory obrazu se používají elektronické a optické. Elektronická stabilizace využívá většího rozlišení snímacího čipu a dorovnává otřesy posunem obrazu. Optická stabilizace využívá pohyblivého optického členu, který je pružně uložen, většinou v kapalině a svým pohybem vyrovnává pohyb chvění aparátu či kamery.

Stop&Go funkce (varné desky)
Funkce pro bezpečné vaření. V případě potřeby dočasně pozastaví zahřívání všech plotýnek, pokud se uživatel potřebuje např. na chvíli vzdálit. Ovládá se jedním dotykem na symbol příslušné funkce.

Subwoofer (audio technika)
Přídavný hloubkový reproduktor, který je ovládán přes (integrovaný nebo oddělený) zesilovač s dolní propustí.

Super Eco (pračky Whirlpool)
Jedná se o program vytvořený za účelem ušetření až 40% energie díky delší době praní, sníženým otáčkám, snížené teplotě a optimalizaci účinku pracího prostředku.

Super máchání (pračky)
Vynikající program, který je spuštěn jednoduchým zmáčknutím tlačítka, zamezuje mačkání tkanin. Pro každou látku má specifický způsob praní, takže si tkaniny udrží své přirozené tvary a žehlení je mnohem snadnější.

Super praní (pračky)
Speciální program na nejodolnější skvrny.

Super rychlý (pračky)
U praček CANDY stisknuté talčítko "Super rychlý" automaticky snižuje na minimum délku cyklů praní. Podle zvoleného programu, teploty a množství vloženého prádla je zkrácena délka pracího cyklu o 10 až 50 minut.

Systém Precision Cutting ()
Technická finesa společnosti Philips, která si díky ultratenkým hlavám s otvory pro oholení dlouhých vousů a s otvory pro holení toho nejkratšího strniště poradí se všemi délkami vousů.

Systém vyrovnání nestability bubnu (pračky)
Zamezuje nadměrným vibracím bubnu při odstřeďování a zajišťuje dobré usazení pračky i během nejvyšších otáček. Zároveň tak snižuje hlučnost pračky.Leták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 5. 8. - 31. 8. 2020


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace