V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

A pojmy začínající na písmeno "A"

Aquaplus (pračky)
Funkci Aquaplus ocení zejména alergici, maminky malých dětí a všichni ti, jimž záleží na kvalitě a vzhledu svého prádla. Díky této funkci lze zvolit napuštění většího množství vody do bubnu pračky, čímž se sníží odírání a lámání vláken prádla a to vypadá déle jako nové. Během specifického, až pětifázového máchání a odstřeďování jsou navíc beze zbytku odstraněny všechny stopy pracího prášku a fosfátů, takže dětská a citlivá pokožka zůstane uchráněna před podrážděním. Funkce Aquaplus je ideální pro praní dětského a spodního prádla.

Aquasecure (pračky)
Systém zabraňující přetečení pračky a škodám způsobeným vodou.

Aquasenzor (myčky)
Permanentně kontroluje čistotu mycí vody, senzor rozpozná nejmenší částečky zbytků potravin, tuků nebo mycího prostředku a tak určí délku mycího procesu. Nádobí je tak vždy dokonale čisté a zářivé a spotřeba vody, při nepatrně zašpiněném nádobí, je značně zredukována.

Aquasenzor III (myčky)
Trvale měří znečištění vody a podle toho nastaví teplotu a průběh programu.

Aquaspar (pračky)
Systém kropení prádla shora, díky kterému se prádlo mnohem rychleji provlhčí. Prací síla je tak efektivněji využita a pračka navíc pere s úsporou vody, pracího prášku i energie.

Aquastop (myčky)
Aquastop sedminásobný systém chrání spotřebiče před nežádoucím únikem vody. 1. V případě poruchy je přívod vody zablokován dvojitým elektro ventilem zabudovaným u kohoutu. 2. Přívodní hadice je vybavena ochranným převlekem pro případ prasknutí nebo poškození hadice. 3. Na dně myčky instalována kovová vana, která je schopna unikající vodu zachytit. 4. Ve sběrné nádobě je instalováno čidlo pro ohlášení úniku vody. Další tři bezpečnostní systémy zbraňují návratu vody zpět do vodovodní sítě při poklesu tlaku, přehřátí topného tělesa a havárii vody v pracovní části.

Aquastop (pračky)
Systém AquaStop Vás bezpečně ochrání před škodami způsobenými vodou. Postará se o to celá řada spolehlivých a vzájemně sladěných opatření: bezpečnostní ventil na vodovodním kohoutku, přívodní hadice s automatickým odlehčením tlaku a přídavnou bezpečnostní hadicí, vana pračky s plovákovým spínačem a s ním synchronizované vypouštěcí čerpadlo, které se automaticky spíná. Tento systém zajišťuje stoprocentní ochranu před škodami způsobenými vodou.

AquaVario (myčky)
Automatika přizpůsobující intenzitu ostřikovacího tlaku, dle stupně znečištění nádobí. Silný tlak pro silné znečištění (např. připečené pokrmy), střední pro smíšené nádobí a jemný pro lehce zašpiněné sklenice a jemný dekor. Toto vše zaručuje nejen dokonale čisté nádobí, ale i ochranu choulostivého nádobí.

Auto 3in1 (myčky)
Díky této funkci myčka před každým mycím cyklem vyhodnotí druh používaného mycího prostředku (tablety, sypké nebo tekuté mycí prostředky) a automaticky přizpůsobí proces mytí. Bez jakéhokoliv dodatečného programování zajistí Auto3in1 vždy ten nejlepší výsledek mytí a sušení.

Auto Calc-Clean (žehličky)
Tento výkonný a rychlý žehlicí systém ulehčí údržbu pomocí jedinečné funkce pro odstranění vodního kamene Auto Calc-Clean. Už nemusíte odstraňovat vodní kámen ze systému. Automatické čištění sesbírá usazeniny a dokonale odstraní všechen vodní kámen.Leták Proton

Stáhnout letákPROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace