V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

A pojmy začínající na písmeno "a"

AA (baterie)
AA - označení pro tužkové baterie.

AAA (baterie)
AAA - označení pro mikrotužkové baterie.

ActiveWater Eco (myčky Bosch)
Nový koncept využití vody v myčkách, díky kterému se rapidně snížila spotřeba vody na vynikajících 7 litrů pro jeden cyklus.

AllFrost technika (Chladničky, mrazničky)
AllFrost technika zaručuje rovnoměrné a rychlé zmrazení pro každou přihrádku či šuplík. To umožňuje zamrazit a skladovat potraviny rovnoměrně ve všech rovinách. Potraviny již nemusíte přesouvat, když chcete přidat nové.

Antibakteriální funkce (pračky)
Antibakteriální funkce zajistí dokonalou čistotu prádla, kdy prádlo po dobu praní prochází antibakteriální fází při vyšší teplotě. Můžete si tak být jisti, že i v domácnostech s malými dětmi nebo alergiky budete mít především ložní prádlo nebo ručníky hygienicky čisté.

Antibakteriální povrch (chladničky)
Vnitřní prostory s antibakteriálním povrchem na bázi stříbra zabraňují vzniku a šíření nebezpečných bakterií a udržují potraviny co nejdéle čerstvé.

Anynet+ (TV)
Propojení přes HDMI™ přináší nejen vyšší kvalitu zvuku a obrazu, ale také komfortnější ovládání jednotlivých komponent domácího kina. To je možné díky implementaci CEC protokolu do HDMI™ standardu, který umožňuje přenos signálů mezi různými komponentami. Anynet+ odvozený z CEC („Consumer Electronics Control“) se např. u přístrojů Samsung využívá k jednoduššímu ovládání systémů domácí zábavy:• Zapínání/Standby • Automatické přepnutí na vstup z aktivního zdroje signálu • One-Touch-Record – Okamžitý záznam sledovaného programu • Remote Control Pass-Through – Předávání řídicích signálů dálkového ovládání mezi propojenými komponentami

APS (televizory)
Systém automatického ladění.

Aqua Clean (trouby)
Funkce Aqua Clean slouží pro snadné čištění trouby. Do trouby jednoduše vložíte plechy naplněné vodou, zapnete troubu na nižší stupeň ohřevu a díky odpařování vody se nečistoty na povrchu uvolní. Pak špínu a mastnotu snadno setřete hadříkem.

Aqua control (Pračky)
Moderní systém, který zaručuje dokonalou ochranu proti škodám způsobeným vodou.Leták Proton

Stáhnout letákPROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace