V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

B pojmy začínající na písmeno "b"

Baby Care (pračky LG)
Speciální program pro praní dětského prádla s extra důkladným mácháním.

Bacteria Safe System (chladničky)
Speciální ochrana chladniček. Antibakteriální povrch Bacteria Safe System brání množení a růstu bakterií v chladničce. Povrch na bázi stříbra zároveň pomáhá udržovat potraviny čerstvé a nezávadné a zamezuje šíření nepříjemného zápachu. Stříbro je navíc netoxické, je tedy šetrné k životnímu prostředí a lze jej recyklovat.

Balance Control (pračky)
Systém Balance Control zajistí dokonalé vyvážení bubnu během odstřeďování a tedy rovnoměrné rozložení prádla uvnitř pračky, s co nejnižší hlučností během tohoto procesu.

BBE(R) (Audio)
Funkce BBE(R) se stará o to, aby se reprodukce zvuku co nejvíce přibližovala svým podáním prostředí, ve kterém byl zvuk pořízen.

Bezsáčkový vysavač ()
Výhodou bezsáčkového vysavače je především úspora peněz a času, který nemusíte investovat do shánění a dokupování kompatibilních prachových sáčků. Bezsáčkový vysavač zároveň zaručuje stabilní sací výkon, protože se nezanáší prachový sáček.

BigBox (mrazničky)
Mimořádně velká mrazicí zásuvka s výškou 26 cm místo obvyklých 18 cm. Tento "obr" je určen na objemné mražené potraviny nebo k naskládání jednotlivých mrazicích nádob.

Bio care (pračky)
Program praní prádla pro odstranění odolných skvrn.

BIONZ (fotoaparáty Sony)
Obrazový procesor BIONZ ve fotoaparátech a videokamerách Sony je vysokorychlostní jednotka pro zpracování obrazu a slouží k zvládání obrovského množství videodat při HD záznamu či výjimečnou kvalitu obrazu a rychlou odezvu při fotografování. Tento procesor zajišťuje také chytré funkce snímání, jakou je například Rozpoznání obličeje, zaručuje také nízkou hladinu šumu a další inteligentní funkce záznamu či fotografování.

blu-ray (disk)
Blu-ray disk patří k nejnovějším optickým diskům s obvyklým průměrem 12 cm určeným pro ukládání digitálních dat. Data se ukládají ve stopách tvaru kružnice 0,1 mm pod povrch disku, příčný odstup stop je 0,35 μm. Pro čtení disků Blu-ray se používá laserové světlo s vlnovou délkou 405 nm, které svou modrou barvou paprsku dalo z anglického blue ray, tj. modrý paprsek, celé technologii jméno.

blu-ray přehrávač (Přehrávače)
Umožňuje přehrávání blu-ray disků.Leták Proton

Stáhnout letákPROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace