V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

E pojmy začínající na písmeno "e"

Easy Tronic (Mikrovlnky)
Systém elektronického ovládání, který usnadňuje obsluhu mikrovlnné trouby. Jednotlivé funkce mají optimální počet ovládacích tlačítek pro efektivní obsluhu, která je pak jednoduchá a intuitivní.

Eco Flower (TV)
Značka šetrnosti k životnímu prostředí je známkou toho, že Samsung bere ekologické požadavky vážně. Energetická efektivita přístrojů zajišťuje rovnováhu mezi technologickým pokrokem a zvyšujícími se nároky na šetrnost k prostředí a energetickým zdrojům. LCD TV Samsung neobsahují rtuťové CCF lampy, jsou vybaveny funkcí úspory energie a Crystal Design nevyužívá laky zatěžující životní prostředí.

Eco kulička (pračky)
Eco kulička pracuje jako plovák. Brání úniku pracího prášku mimo buben a zvyšuje tak účinnost praní s maximálním využitím pracích prostředků.

EcoClean Smalt (trouby)
Použití speciálního smaltu v troubách zabraňuje připékání tuku a tím usnadňuje jejich čištění. Smalt zároveň odráží teplo a zvyšuje tak efektivitu pečení.

Elektromagnetický zámek s funkcí re-load (Bosch)
Inovativní funkce značky Bosch umožňuje přerušení programu kdykoli je třeba. Už nikdy nebudete mít růžové prádlo! Pokud totiž v pračce odhalíte červený, barevně nestálý ručník mezi bílými košilemi, pračka Bosch umožní průběh programu přerušit, pohodlně otevřít dvířka a nežádoucí prádlo vyjmout. Pokud budete chtít program přerušit v momentu, kdy pračka odstřeďuje, Bosch plynule sníží počet otáček až do úplného zastavení. Pak stačí program znovu aktivovat a pračka pokračuje přesně v momentě, kdy byl program přerušen.

Elektronická regulace teploty (chladničky)
Elektronická regulace teploty v chladničkách řídí a kontroluje celkový oběh chladného vzduchu. Digitální či LED displej ukazuje jasně a přehledně všechny funkce. Tlačítkem superchlazení se teplota v chladicím prostoru sníží, pokud chcete do chladničky vložit čerstvé teplejší potraviny. Redukuje se tak nežádoucí odběr chladu z již zchlazených potravin. Nejpozději po šesti hodinách se tato funkce automaticky vypne. Aby byl odběr chladu z již zmrazených potravin pouze minimální, stiskněte tlačítko supermrazení o 24 hodin dříve, než budete vkládat další potraviny ke zmrazení. Teplota vnitřního prostoru se pak sníží automaticky.

energetická třída (pračky)
Tento pojem u elektrospotřebičů označuje náročnost na spotřebu elektrické energie. Zařazení do energetické třídy A nebo A+ označuje výrobky s nejvyšší úsporou energie.

Entertainment Mode (TV)
Kombinace technologie Fast Motion Imaging, dynamického vylepšení detailů a prvotřídní kvality zvuku zajišťuje dokonalý zážitek při sledování libovolného typu programu. K dispozici jsou režimy Sport, Film a Hry optimalizované pro sledování příslušného typu programu.

EPG (Electronic program guide)
Elektronický programový průvodce poskytuje základní informace o právě sledovaném programu nebo umožňuje přepnout do komplexního programu vysílání s tím, že se obraz zmenší do malého okna, aby udělal místo textu. Informace, které se díky průvodci dozvíte, jsou velmi podobné informacím uváděným v televizních programech.

Etážové zamrazování (mrazničky)
Systém etážového zamrazování zajistí, že každý z úložných boxů v mrazničce má vlastní zdroj chladu a umožní tak rovnoměrné zmrazování potravin na všech úrovních.Leták Proton

Stáhnout letákPROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace