V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

G pojmy začínající na písmeno "g"

Gigabrid (kamery)
Obvod Gigabrid používá inteligentní procesor s vysokokapacitní vyrovnávací pamětí zvlášť pro zpracování statického a pohyblivého obrazu. Zajišťuje tak maximální kvalitu fotografií i pohyblivých klipů při použití kombinovaných foto/video přístrojů.

Gorenje HomeMade (trouby)
Nová řada trub Gorenje HomeMade používá jedinečnou technologii založenou na tradičních pecích na dřevo. Originální konstrukce speciálně klenuté trouby je inspirována moudrostí našich předků a zároveň vychází z dlouholetých zkušeností výrobce. Zaoblené linie, vnitřní klenba, umístění topných těles a rovnoměrná cirkulace horkého vzduchu uvnitř trouby se podílejí na dokonalých výsledcích pečení různých druhů jídel.

GPS (Navigace)
Global Positioning System (GPS) je soustava družic patřící Spojeným státům, která celosvětově poskytuje 24 hodin denně vysoce přesné informace pro zjišťováni polohy a navigaci. Děje se tak pomocí dvaceti čtyř družic NAVSTAR GPS, které se pohybují na oběžné dráze asi 20 000 km nad zemí a vysílají nepřetržitě údaje o přesném čase a o své poloze ve vesmíru. Přijímač GPS na zemi (nebo nad ní) sleduje tři až dvanáct družic a registruje vysílané informace. Z těchto údajů pak určí přesně svoji vlastní polohu a zároveň i to, jakým směrem a jakou rychlostí se přijímač pohybuje.Leták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 3. 1. - 31. 1. 2022


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace