V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F G H I J K L N O P Q R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

M pojmy začínající na písmeno "m"

Materiál vany Carboran (pračky)
Materiál vany praček Carboran nerezaví, je kompletně recyklovatelný, tlumí hluk a vibrace a nebude vás rušit ani při nejvyšších otáčkách za minutu.

Medic Rinse (pračky)
Antialergické máchání, které dokonale rozpustí zbytky pracího prášku a prádlo dokonale vymáchá. Program je zvláště vhodný pro děti a osoby s citlivou pokožkou.

Megabrid (Videokamery)
Obvod Megabrid používá inteligentní procesor s vyrovnávací pamětí zvlášť pro zpracování statického a pohyblivého obrazu. Zajišťuje tak maximální kvalitu fotografií i pohyblivých klipů při použití kombinovaných přístrojů, jako jsou například MiniDV videokamery s vestavěným fotoaparátem.

MEGAFILTR SuperTEX (vysavače Bosch)
Filtrační sáček MEGAFILTR SuperTEX zadrží až 99% všech nečistot a jemných částeček prachu. Jeho speciální uzávěr garantuje naprostou hygienickou čistotu, i když s filtračním sáčkem právě manipulujete.

Megapixel (Foto-video)
CCD snímač, tedy v podstatě jakési oko kamery, se skládá z několika miniaturních obrazových bodů - pixelů. Přístroje s tímto logem mají pro záznam obrazu k dispozici kolem milionu těchto obrazových bodů a poskytují tak brilantní obraz.

Memory Stick (Paměťové karty)
Typ paměťové karty

MHP (set top box)
Multimedia Home Platform je typ set-top-boxu. Je to otevřený standard, který umožňuje využívat interaktivní a multimediální služby prostřednictvím televizního přijímače. Díky MHP set top boxu můžete na obrazovce sledovat plnohodnotné internetové zpravodajství, hlasovat do nejrůznějších žebříčků, anket, nakupovat ve virtuálních obchodech, hrát hry...

MiniDV (Videokamery)
Mini DV je formát, který vznikl pro vytvoření kvalitního digitálního domácího videa. Záznam je ukládán na miniaturní DVD s možností okamžitého přehrání uloženého záznamu na běžném DVD přehrávači. Videokamery Mini DV patří dnes mezi nejrozšířenější a nejkvalitnější přístroje pro domácí využití a běžně spolupracují s PC.

Mix & Wash (pračky)
Díky programu Mix & Wash není nutné třídit prádlo podle druhu tkaniny a barvy. S novým Mix & Wash programem lze prát společně, při teplotě 40°C, veškeré stálobarevné prádlo. Kromě vynikajících výsledků praní bez poškození tkaniny, přináší tento program i značnou úsporu vody a elektrické energie právě možností praní více druhů prádla dohromady.

Množstevní automatika (pračky)
Inteligentní množstevní elektronika přizpůsobuje spotřebu vody a délku máchání množství vloženého prádla, proto je míra spotřebované vody a energie přímo úměrná množství vloženého prádla.Leták Proton

Stáhnout letákPROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace