V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

Q pojmy začínající na písmeno "q"

Quick Start (Video)
Díky funkci Quick-Start vám již neunikne žádný důležitý okamžik. Kamera VP-HMX20C je připravena v okamžiku, kdy jste připraveni vy: stačí ji zapnout a natáčet. Rychlejší ani snazší to už nemůže být! Díky velké Flash paměti už nemusíte ztrácet čas čekáním na načtení disku nebo vkládáním kazety. Naše kamery jsou schopné natáčet již necelé tři sekundy po zapnutí - to je čtyřikrát kratší doba než u běžných DVD kamer! Nikdy už vám žádná důležitá scéna neunikne.Leták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 3. 1. - 31. 1. 2022


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace