V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S U V W X Y Z

Hledat ve slovníku:

T pojmy začínající na písmeno "t"

Tefal Ultragliss (žehličky)
Dvouvrstvá žehlící plocha s mimořádně vysokou kluzností na všech typech tkanin.

Teleskopické lišty (trouby)
Teleskopické lišty umožňují snadný přístup k pokrmům ze všech stran. Zaručují přehled a pohodlný pracovní prostor a zároveň zabraňují popálení nebo převrhnutí plechu s pečení.

Teleskopické výsuvy (trouby)
Teleskopické výsuvy v troubě se vyznačují stabilitou, odolností proti překlopení plechu a plynulostí pohybu. V troubě zůstává cca 7 cm plechu, takže přístup k připravovaným potravinám je umožněn ze všech stran.

TFT (Twin Film Transistors)
Jde o výraz pro displej LCD, resp. zobrazovač typu TFT, který LCD displaye používají. Aktivním prvkem je zde tranzistor v každém obrazovém bodě, který pracuje jako superrychlý spínač, ovládající rastrově shodnou třísegmentovou barevnou matrici RGB.

Time Manager (pračky)
Inteligentní funkce umožňující vlastní nastavení délky pracího cyklu. Některé automatické pračky perou déle než je nezbytně nutné, proto značka Electrolux vyvinula, na základě průzkumu mezi spotřebiteli, moderní technologii zkrácení pracího cyklu, aniž by byla ovlivněna kvalita vyprání prádla. Pračka dokonce sama rozpozná nevhodně zvolený program v závislosti na druhu vložené tkaniny. Time Manager dává uživatelům skutečnou svobodu a kontrolu nad svým časem.

TimeShift (TV)
Režim, umožňující sledování televizního programu s časovým posunem.

Touch Control (pračky Bosch)
Panel tlačítek s LED-ukazateli pro volitelné funkce: EcoPerfect, SpeedPerfect, voda plus, snadné žehlení, regulace počtu otáček, nastavení konce praní, start/stop s re-load funkcí. Volba je vždy potvrzena opticky LED ukazatelem, i akusticky.

Track Adjust (Audio)
Funkce, která dokonale přizpůsobuje snímač povrchu přehrávaného disku. Lze tak spolehlivě a bezproblémově přehrát vypálené disky a většinu zdeformovaných či poškrábaných disků.

Turbo Time Plus (pračky)
Jedinečný systém Turbo Time Plus maximálně snižuje délku praní, při současném zaručení těch nejlepších výsledků čistoty prádla. Turbo Time Plus snižuje délku trvání pracího procesu až o 57%!

TWIN JET (pračky)
Zcela ojedinělý systém sprchování prádla. Dvě trysky umístěné v horní části bubnu vstřikují do bubnu vodu smíchanou s již rozpuštěným pracím práškem a ten má daleko větší účinnost, proto jej nespotřebujete tolik. Recirkulační systém TWIN JET uspoří až 10% energie, 30% vody a 15% času.Leták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 3. 1. - 31. 1. 2022


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace