V této sekci jsme pro vás připravili slovník cizích a odborných termínů, s nimiž se můžete setkat při výběru zboží z naší nabídky. Doufáme, že Vám tento slovník bude dobrým průvodcem světem spotřební elektroniky.

Pokud narazíte na pojem, jenž ve slovníku nenajdete a bude vás zajímat, neváhejte napsat svůj dotaz a zaslat pomocí kontaktního formuláře.

Jméno:

Dotaz:

Abecední pořadí pojmů

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y

Hledat ve slovníku:

Z pojmy začínající na písmeno "z"

Žehlící plocha Careeza™ (Philips)
Ergonomicky tvarovaná žehlící plocha Careeza™ má dokonalou kluznost, je zároveň vysoce trvanlivá, nárazu vzdorná a snadno se čistí. Je tedy ideální pro žehlení všech typů tkanin.

Žehlící plocha Eloxium ()
Speciální žehlící deska Eloxium se postará o optimální rozvedení páry po celé ploše žehlící desky, zabraňuje sebemenšímu poškrábání od nejrůznějších kovových knoflíků či zipů a zajišťuje trvale vynikající kluznost.

Žehlící plocha Steam Glide ()
Moderní žehlicí plocha SteamGlide je, díky několikavrstvému povrchu s řadou různých otvorů pro výstup páry, nejen vysoce odolná proti poškrábání a optimálně kluzná, ale zajišťuje i dokonalý prostup páry.

ZOOM (fotoaparáty)
Zoom je funkcí digitálních fotoaparátů, jež slouží k přibližování vzdálených objektů. Zoom se dělí na optický - jenž přibližuje objekty pomocí optiky fotoaparátu, a na zoom digitální, jenž přibližuje objekty pomocí digitálního výpočtu obrazu.Leták Proton

Stáhnout letákPROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace