Dálkovému ovladači právě odzvonilo!

Chytré telefony a tablety jsou součástí našeho každodenního života a mnohdy nám jej velmi usnadňují. To platí i v případě dálkového ovládání televize, kdy jsou tyto moderní technologie schopny plně nahradit standardní ovladač. Díky zcela nové aplikaci SMART CENTER nebudete nudný ovladač již nikdy potřebovat. Aplikace je kompatibilní s televizory značek Hyundai a GoGEN.

Ventilátory nebo domácí klimatizace?

Známe to všichni. Je horké letní odpoledne a v bytě je vedro k zalknutí. Pomohla by klimatizace nebo alespoň ventilátor. Jenomže co vybrat a kde? Jak se liší a co vlastně umí?

Domácí meteostanice umí víc než jen měřit venkovní teplotu

Domácí meteorologické stanice poskytují o počasí celou řadu užitečných údajů. Před procházkou nebo výletem si tedy můžete ověřit nejenom aktuální teplotu, ale i tlak, vlhkost či rychlost větru. Navíc se můžete dozvědět předpověď počasí i na několik dní dopředu. Některé z modelů dokonce dokáží přinášet informace o počasí hned z několika lokalit. A mnohé si můžete designem ladit tak, aby dokonale zapadly do vašeho interiéru.

Test LED televizoru GoGEN TVL 50147 WEB

Podrobný test z DigiZone.cz. GoGEN TVL 50147 Web: kvalitní internet, výtečný poměr cena/výkon, zkrátka příjemné překvapení.

GoGEN Smart Link

Nový tablet GoGEN TA 8200 HDMI je nadstandardně vybaven oproti modelům ve stejné cenové kategorii. Navíc má mini HDMI výstup a USB vstup. Můžeme ho tak snadno propojit s TV a bezdrátovou klávesnicí i myší. Tablet tak dostává další „rozměr“ pro své použití. Využijte GoGEN Smart Link.

FOŤÁK (i) místo kamery?

Zatímco minulý rok byla naším hlavním tématem nastupující inteligentní automatika, na kterou však nezapomeneme ani teď, letos jím je natáčení do vysokého rozlišení (HD). To se nyní prosazuje i ve středních a v jednodušší podobě i v nižších cenových relacích, a tak otázka z titulku je zcela relevantní.

EVOLUCE v praní a sušení

Jak naznačuje titulek, ani v praní a sušení se po „revolučním zapojení páry“ vývoj nezastavuje. Právě naopak. Dnes je perfektně vyprané prádlo základním předpokladem, o kterém už ani neuvažujeme, a tak se stále více do popředí dostává zejména spotřeba energie a vody, komfort obsluhy a další užitečné vlastnosti. Chceme vyprat co nejvíce prádla najednou a pokud možno zkrátit čas praní. Jak se tedy moderní pračky s těmito požadavky vypořádají?

Mýty o praní a sušení

Praní prádla je běžnou součástí života každého z nás. Přesto kolem praní a sušení koluje spousta mýtů. Na pravou míru je uvádí Pavel Trka z Whirlpoolu.

Jaký vybrat notebook?

Při nákupu počítače dnes narazíte na moře parametrů a pojmů, s kterými je třeba se seznámit. A právě podle nich si s naším návodem snadno a správně zvolíte svůj nový počítač.

Kupujeme set-top box

V současné době dochází k digitalizaci vysílaného signálu a to nejen ze satelitu, ale i z pozemního televizního vysílání. Do 11. 11. 2011 do 11 hodiny a 11 minuty, kdy mají být vypnuty poslední klasické analogové televizní vysílače je sice času dost, ale v pohraničních oblastech už nyní dochází k přechodu na plné digitální vysílání - to z důvodu, aby naše klasické vysílače nerušily svým signálem vysílače digitální sousedních států.

nahoruLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 6. 1. - 31. 1. 2021


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace