Dálkovému ovladači právě odzvonilo!

Dálkovému ovladači právě odzvonilo!

Chytré telefony a tablety jsou součástí našeho každodenního života a mnohdy nám jej velmi usnadňují. To platí i v případě dálkového ovládání televize, kdy jsou tyto moderní technologie schopny plně nahradit standardní ovladač. Díky zcela nové aplikaci SMART CENTER nebudete nudný ovladač již nikdy potřebovat. Aplikace je kompatibilní s televizory značek Hyundai a GoGEN.


SMART CENTER - JEDNA APLIKACE S ŘADOU MOŽNOSTÍ

Nač používat dálkový ovladač, když můžete televizi ovládat pomocí chytré novinky - aplikace SMART CENTER. Stačí mít telefon nebo tablet připojen přes WiFi k datové síti, ve které je připojena přes kabel nebo WiFi i vaše chytrá televize. Pak už stačí jen stáhnout zmíněnou aplikaci z Google Play nebo Apple Store.

OVLÁDEJTE TELEVIZI HLASEM!

Nejen že vám aplikace SMART CENTER nahradí všechny funkce klasického dálkového ovladače, ale jejím prostřednictvím lze televizi ovládat i hlasem v českém jazyce. Stačí pouze stisknout tlačítko mikrofonu a televize vás začne poslouchat „na slovo“. V internetovém prohlížeči Smart TV a integrovaných aplikacích můžete také chytrý telefon či tablet používat jako dotykovou plochu pro ovládání kurzoru v TV. Pokud pak potřebujete napsat nějaký text, máte možnost využít plnohodnotnou klávesnici.

KANÁLY VŽDY PŘEHLEDNĚ A NADOSAH

V aplikaci SMART CENTER naleznete hned několik druhů nabídek programů. Můžete si tak vybírat z takového uspořádání kanálů, které vám bude nejvíce vyhovovat. Jestliže máte pár oblíbených programů, které sledujete nejčastěji, pak určitě využijete funkci „MOJE KANÁLY“, kde si nastavíte své nejoblíbenější programy. Díky ní budete mít jedinečný přehled o tom, jaké pořady jsou právě vysílány na vašich upřednostňovaných kanálech a co po nich bude následovat. Nabídka programů s označením „TV“ vám zase přehledně zobrazí všechny kanály s momentálně vysílaným pořadem. Pokud vás zajímá dlouhodobý výhled vysílání, přejděte na záložku „EPG“, kde naleznete za sebou seřazené pořady tak, jak je jednotlivé kanály plánují vysílat.


V kterékoliv ze zmiňovaných nabídek programů máte možnost okamžitě přepnout televizi na vámi zvolený kanál prostřednictvím tlačítka „Sledovat“. Kliknutím na určitý pořad si také můžete zobrazit detailní informace o něm, o jeho tvůrcích a protagonistech, a prohlídnout si také případná videa či komentáře ze sociálních sítí Twitter a Facebook, která se s pořadem pojí. Pokud pak zapomínáte, kdy se vysílá například váš oblíbený seriál, můžete využít funkci vyhledávání podle oblíbených žánrů, jako jsou Seriály, Sport, Zprávy a Filmy. Rychle tak zjistíte, v kolik hodin máte být připraveni u televizní obrazovky.

NENECHTE SI UTÉCT SVÉ OBLÍBENÉ FILMY

Také se vám stává, že se nemůžete dočkat svého oblíbeného filmu, a pak se do něčeho zaberete a prošvihnete jeho začátek? Aplikace SMART CENTER vám očekávaný pořad připomene. Pokud jste pak v práci nebo na dovolené a doma vám mezitím oblíbený pořad utíká, můžete využít funkci nahrávání. Smart televize relaci uloží na připojený flash disk, zatímco vy jste pryč.

ODNESTE SI FILM S SEBOU

Sledujete váš oblíbený pořad, ale potřebujete se vzdálit od televize? Není přece nic jednoduššího než pomocí funkce Follow Me přepnout aktuální vysílání do tabletu nebo mobilu a dál sledovat osudy hrdinů oblíbeného seriálu nebo naplno fandit svému favorizovanému týmu.

 

 

POCHLUBTE SE FOTKAMI A VIDEEM Z DOVOLENÉ NEBO SI PUSŤTE HUDBU

Praktická funkce Media Share vám umožní prezentovat fotky a videa z tabletu či telefonu přímo na obrazovce chytré televize. Také si jejím prostřednictvím můžete přehrát svoji oblíbenou hudbu, kterou máte v přístroji uloženou.

APLIKACE PŘEHLEDNĚ

V záložce „APLIKACE“ se vždy pohodlně dostanete ke všem aplikacím instalovaným ve vaší Smart TV.

Přemýšlíte nad koupí Smart TV? Přinášíme pár tipů od značky GoGEN a Hyundai, které lze aplikací SMART CENTER ovládat

Pokud si potrpíte na moderní design, FULL HD obraz a nejnovější technologie, pak jsou pro vás jako stvořené televize značky Hyundai řady 372 a 382, a televize značky GoGEN řady 276.

Velkou výhodou těchto modelů je podpora funkce HbbTV, která umožňuje nejen „prosté“ sledování pořadů, ale také doplňuje digitální televizní vysílání interaktivními službami pomocí širokopásmového internetu. Do menu HbbTV se snadno dostanete pomocí červeného tlačítka na dálkovém ovladači. Na našem území nabízí vysílání HbbTV Česká televize, která aktuálně poskytuje několik speciálních aplikací. Oblíbená je především aplikace iVysílání, jenž umožňuje přístup do internetového archivu pořadů z produkce ČT, ve kterém dnes najdete bez mála 10 let nepřetržitého videa. Pro dětské diváky je pak určena aplikace iVysílání :Déčko, která nabízí pořady dětské. Menu HbbTV je neustále rozšiřováno o aplikace k významným sportovním událostem a také zde najdete další praktické aplikace jako je Televizní program, Teletext, Panorama či StarDance. Skvělé funkce nabízí i aplikace Lišta ČT24, která umožňuje divákům pohodlný přístup ke stručnému přehledu zpráv a lze ji aktivovat kdykoliv a na jakémkoliv kanálu ČT.

Se všemi jmenovanými televizemi Hyundai a GoGEN si užijete také mnoho zábavy díky otevřenému internetovému prohlížeči, který je doplněn řadou užitečných aplikací jako Skype, You Tube, Facebook, Twitter, Redbull, videopůjčovna Topfun a mnoho dalších.

Televize dále obsahuje i funkci TIMESHIFT, umožňující sledovaný pořad pozastavit a následně se na něj dodívat se zpožděním. Vlastnost WiFi ready zase dovoluje Smart televizi připojit do bezdrátové domácí sítě. Můžete ho však propojit i s ostatními chytrými zařízeními v domácnosti, jako je telefon, foťák, digitální kamera či počítač, a to díky podpoře DLNA. Fotky, videa nebo filmy si tak budete moci prohlížet v perfektní kvalitě přímo na obrazovce chytré televize. Pokud jste milovníky dokonalého obrazu, oceníte i technologii CMP – Clear Motion Picture, díky které bude váš obraz i při rychlých scénách ostrý, jasný a v živých barvách.

Koupí těchto televizorů navíc šetříte i na energii, protože splňují evropskou normu pro úsporné spotřebiče s energetickou třídou A. U televizí GoGEN pak navíc získáte prodlouženou záruku 40 měsíců.


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 6. 1. - 31. 1. 2021


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace