Domácí meteostanice umí víc než jen měřit venkovní teplotu

Domácí meteostanice umí víc než jen měřit venkovní teplotu

Domácí meteorologické stanice poskytují o počasí celou řadu užitečných údajů. Před procházkou nebo výletem si tedy můžete ověřit nejenom aktuální teplotu, ale i tlak, vlhkost či rychlost větru. Navíc se můžete dozvědět předpověď počasí i na několik dní dopředu. Některé z modelů dokonce dokáží přinášet informace o počasí hned z několika lokalit. A mnohé si můžete designem ladit tak, aby dokonale zapadly do vašeho interiéru.


Stylová domácí meteorologická stanice Hyundai WSC 2032W kombinuje funkčnost s elegancí. Meteostanice poskytuje přesnou předpověď počasí, informuje o barometrickém tlaku, o vnitřní i venkovní vlhkosti nebo o fázích měsíce. Přístroj přijímá údaje až ze tří bezdrátových čidel najednou. Na barevném 7" displeji s velkým rozlišením lze navolit režim, v rámci něhož se zobrazuje více informací najednou. Přístroj zároveň slouží jako vkusný fotorámeček pro prezentaci fotografií.

Designově originální meteostanice Sunratis THB 367 s vodotěsným krytem z nerezové oceli poskytuje všechny důležité informace, které většina z nás potřebuje znát o počasí. Údaje o teplotě, vlhkosti a tlaku lze získat jediným pohledem na přehledný a čistě působící analogový displej. Meteostanice Sunratis THB 367 působí zajímavě a dobře se vyjímá jak v interiéru bytu, tak kupříkladu i na zahradě.

Sencor SWS 140 RD je jednoduchá domácí meteostanice s LCD přehledným displejem. Přístroj měří venkovní i vnitřní teplotu v rozmezí -10°C až +60°C a nabízí funkce paměti minimální a maximální teploty, trend teploty, upozornění na překročení nastavené vnější teploty či indikaci vývoje tlaku vzduchu. Údaje se zobrazují buď v °C, nebo °F. Součástí meteostanice, která je k dispozici v několika barevných provedeních, jsou i rádiem řízené hodiny a kalendář.

Technicky vyspělá meteorologická stanice Hyundai WS 2077 R WIND nabízí všechno to, co většina ostatních domácích meteostanic, ale k tomu pak ještě poskytuje množství nadstandardních údajů. Elegantní a skvěle vybavený přístroj s animovanou předpovědí počasí je vybaven srážkoměrem a měřičem síly a směru větru.Meteostanice umožňuje sledovat grafy a statisticky zaznamenávat dešťové srážky, evidovat rosný bod a registrovat animované předpovědi.

Malý domácí přístroj Sencor SWS 11s sice patří k těm nejjednodušším, to ale neznamená, že by nabízel méně přesné údaje. Meteostanice disponuje drátovou sondou o délce 1,8 metru, která přenáší základní hodnoty pro měření vnitřní i venkovní teploty s možností volby nastavení v °C, anebo °F. Přístroj, který měří a udává venkovní teplotu v rozsahu od -20°C až +70°C, disonuje rovněž funkcí budíku s opakovaným zvoněním.

Mobilní meteostanice CNR Conrad Electronic pochází z produkce tradiční německé rodinné firmy, která si už 70 let zakládá na technických inovacích a na kvalitě a dostupnosti svých produktů. Malý, ergonomicky dobře koncipovaný přístroj s praktickým poutkem na ruku zobrazuje vlhkost, teplotu, barometrický tlak a nadmořskou výšku. Je vybaven funkcí barografu atmosférického tlaku za posledních 24 hodin a předpovědí počasí. CNR Conrad Electronic je ideální přístroj pro turisty a cykloturisty, je vhodný pro rybáře či do kempu.

Jednoduchá a spolehlivá meteostanice nabízená v několika různých pastelových odstínech. To je Hyundai WSC 1925. Přístroj monitoruje stav počasí a na základě nastaveného programu předpovídá vývoj počasí na nejbližší dobu. Na displeji se zobrazuje vnitřní a venkovní teplota a čas a vše doplňuje kalendář a indikátor slabých baterií. Meteostanici, kterou lze umístit na stojánek nebo připevnit na zeď.

Zajímavě řešený teploměr Sencor SWS 21 BU kombinuje příjemný vzhled a dobré vlastnosti s cenovou dostupností. Přístroj s bezdrátovým senzorem měření teploty zobrazuje na displeji čas s 12/24 hodinovým zobrazením, datum a naměřenou vnitřní a venkovní teplotu. Disponuje rovněž alarmem s opakovaným buzením. Teploměr Sencor SWS 21 BU umožňuje připojení až 3 bezdrátových senzorů s dosahem měření až 30 metrů.


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 6. 1. - 31. 1. 2021


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace