Frost Free – beznámrazová technologie

Frost Free – beznámrazová technologie

Následující řádky vám přiblíží novou technologii Frost Free firmy Electrolux, používanou u chladniček a mrazniček.


frost

Následující řádky vám přiblíží novou technologii Frost Free firmy Electrolux, používanou u chladniček a mrazniček.

Jídlo je důležitá součást našeho života. Jeho uchovávání by mělo být co nejsnadnější. Kdo někdy odmrazoval svou chladničku ví kolik tato činnost zabere drahocenného času. Electrolux má řešení v podobě nové technologie Frost Free zamezující vzniku námrazy. U chladniček s touto technologií můžete zapomenout na rozmrazování. Jděte na ryby, na nákup, přečtěte si knížku, jděte se projít nebo dělejte cokoli, na co máte chuť.

Díky funkci Frost Free jste odmrazovali vaši lednici a mrazák naposledy. I v zásuvkách budete mít konečně více úložného prostoru. Ani tekoucí voda při rozmrazování vaší lednice vás už nebude trápit. Už se nebudete muset starat o uchovávání jídla, které jste vyndali z mrazáku. Frost Free mrazák také automaticky pozná, kolik je uvnitř ledu a rozmrazí nezbytnou část. Tedy jediný led, o který se budete muset starat, bude ten do vašich nápojů, protože Frost Free mrazák se o vše ostatní postará. Frost Free mrazák vám také umožní více pohodlí. Postará se o nepříjemné rozmrazování a to s velkou úsporou energie. Vždy uvidíte, co máte ve svém mrazáku. Díky průhledným zásuvkám si můžete zkontrolovat jídlo, aniž by unikal chlad.


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 5. 8. - 31. 8. 2020


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace