GoGEN Smart Link

GoGEN Smart Link

Nový tablet GoGEN TA 8200 HDMI je nadstandardně vybaven oproti modelům ve stejné cenové kategorii. Navíc má mini HDMI výstup a USB vstup. Můžeme ho tak snadno propojit s TV a bezdrátovou klávesnicí i myší. Tablet tak dostává další „rozměr“ pro své použití. Využijte GoGEN Smart Link.


Tablet GoGEN udělá z televizoru SMART TV!

Je to velice snadné a efektivní řešení. Přes HDMI propojíte běžný televizor s tabletem GoGEN TA 8200 HDMI, který můžete pohodlně ovládat přes bezdrátovou klávesnici a myš. Kvůli úspoře baterie po připojení displej tabletu zhasne. V tu chvíli už ale využíváte obrazovku vašeho televizoru, na kterém se vám prostředí vašeho tabletu již zobrazuje. Velkou výhodou tohoto propojení je skutečnost, že vše běží pod vynikajícím operačním systémem Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich a vy tak nejste omezeni tím, co televizor zvládá, nebo ne. Pod Androidem totiž můžete mít vše, na co si vzpomenete. Služby Voyo, YouTube, Facebook, Twitter, ale také můžete pohodlně surfovat napříč celým internetem a zastavit se i na Google Play, kde na vás čeká spousta skvělých aplikací.

Jak na snadné propojení GoGEN Smart Link?

  • Tablet si nejdříve propojíte s bezdrátovou klávesnicí a myší. Do USB vstupu na tabletu zapojíte malý přijímač, který je součástí každé bezdrátové klávesnice a/nebo myši. Zapnete klávesnici, myš a tablet, pokud již nebyl zapnutý. Správně fungující propojení s tabletem ověříte pohybem myši a měli byste vidět pohyb kurzoru na tabletu.
  • Nyní propojíte tablet GoGEN a váš televizor přes HDMI kabel. Konektor připojený do televizoru je klasické HDMI, do tabletu pak zasunete druhý konec s mini HDMI. Jedná se například o tento kabel.
  • Zapnete váš televizor a v jeho menu vyberete HDMI. Na obrazovce již uvidíte prostředí operačního systému Android vašeho tabletu. V tu chvíli displej tabletu zhasne. Nyní se již stačí pouze připojit k internetu a můžete nejen surfovat a využívat veškeré služby online, ale například přehrávat svůj multimediální obsah uložený v tabletu a to vše na vaší televizi.

Musíte televizor vypnout a vydat se na cesty? Nevadí. Tablet GoGEN TA 8200 HDMI si samozřejmě vezmete s sebou a zábava může pokračovat v nejbližší kavárně, restauraci, nebo kdekoliv jinde. Nevažte se na svůj televizor a mějte možnost bavit se kdykoliv a kdekoliv s tabletem GoGEN TA 8200 HDMI.


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 6. 1. - 31. 1. 2021


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace