LCD fotorámečky - víc než jen fotka na stěně

LCD fotorámečky - víc než jen fotka na stěně

Prázdniny jsou většinou časem nepřeberného množství pořízených fotografií. Co pak s nimi? Nepohřbívejte je pak do šuplíku mezi další hromadu vypálených disků. Pořiďte si fotorámeček, který s sebou můžete vzít kamkoliv a kdykoliv si zavzpomínat na ty nejkrásnější chvíle...


Díky masové oblibě digitálních fotoaparátů, se neustále zkvalitňuje nabídka funkcí a vybavenosti, ale také se zvyšuje množství pořízených fotografií, kterých je Vám líto se zbavit. V šuplících se pak hromadí množství disků s uloženými fotkami, které mnohdy nemáme čas vyvolat a vytvářet tak poutavé fotoalbumy pro rodinu nebo přátele.

Nenechávejte vzpomínky ležet ladem

Řešením jsou multifunkční fotorámečky, které jsou něčím víc, než jen úschovnou pro Vaše fotografie. Nejmodernější rámečky dokáží přehrávat i muziku ve formátu MP3 nebo videa.

Statické obrázky z dovolené tak můžete prokládat i naprosto živými vzpomínkami na své prázdninové zážitky ve formě krátkých videosekvencí. A co víc? Veškerou tuto prezentaci nazvanou slideshow můžete podbarvit hudebním podkresem přesně dle Vašeho gusta.

Nechte své přátele zírat

Do paměti fotorámečku se vejde 50 fotografií i více. Největší výhodou je, že fotorámeček můžete brát všude s sebou, takže se můžete pochlubit jak před svou rodinou nebo přáteli, tak si můžete fotorámeček umístit na elegantní podstavec přímo na svůj pracovní stůl. Fotky lze pak měnit dle nálady a chuti každý den.

USB kabel se Vám bude hodit, především pokud Váš fotoaparát používá jinou paměťovou kartu nebo si ji jednoduše nechcete blokovat.

Fotorámečky mají různé velikosti od 3,5" až po 10". Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv fotorámeček, věřte, že jeho využití je opravdu široké a navíc můžete mít místo obrazů na zdi pěknou připomínku Vaší dovolené nebo jiných důležitých událostí ve Vašem životě.


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 5. 8. - 31. 8. 2020


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace