Objevte 6. smysl výrobků Whirlpool

Objevte 6. smysl výrobků Whirlpool

Díky inteligentní technologii 6. smysl Whirlpool dosáhne váš spotřebič optimálního výkonu při minimálních nákladech a maximální úspoře energie a času. 6. smysl promění i nudný život domácí hospodyňky na příjemnou zábavu.

 


smyslS výrobky společnosti Whirlpool objevíte unikátní inteligentní technologii 6. smysl, díky které dosáhne váš spotřebič optimálního výkonu při minimálních nákladech a maximální úspoře energie a času. 6. smysl promění i nudný život domácí hospodyňky na příjemnou zábavu.

Pračky

Jak funguje 6. smysl?

Stačí roztřídit tkaniny podle druhu a stisknout start. 6. smysl automaticky nastaví všechny parametry, které zabezpečí nejlepší možný výsledek (čas, otáčky odstřeďování, teplotu vody).

Díky technologii 6. smyslu získáte perfektně vyprané prádlo v nejkratším možném čase, při nejmenší spotřebě vody a energie. S vaším prádlem bude velmi šetrně zacházeno a to bez ohledu na to, o jakou jde tkaninu. Ovládání je velmi jednoduché - na spouštění programů je zapotřebí jediný váš dotek.

Pračky Whirlpool s technologií 6. smyslu mají energetickou třída A+ a účinnost praní A.

LCD displej praček podává informace o čase, teplotě vody, otáčkách odstřeďování a průběhu pracího cyklu. Vynikající ergonomie přispívá k maximálně jednoduchému a pohodlnému používání. Elegantní design praček Whirlpool tvoří perfektní obal pro inteligentní technologii.

Sušičky prádla

Jak funguje 6. smysl?

Senzor automaticky přizpůsobí program nejlepším výsledkům sušení a minimální spotřebě energie. Sušička zachází maximálně šetrně i s těmi nejjemnějšími tkaninami.

Odměnou za důvěru s moderní technologie vám bude perfektně vysušené prádlo za krátký čas při minimální spotřebě energie. Programování je velmi jednoduché. Sušička je velmi šetrná vůči vašemu prádlu a poskytuje příjemný uživatelský komfort v podobě jednoduchého programování.

Design sušiček Whirlpool je charakteristický svým měkkým stylovým tvarem a čistými liniemi.

Chladničky

Jak funguje 6. smysl?

Dva senzory zabudované uvnitř chladničky a jeden senzor v mrazničce doručí informaci o změně teploty do kontrolního centra, které rozezná, kdy je zapotřebí zapnout kompresor, aby se udržela teplota stále na optimální úrovni. Elektronicky řízené proudění vzduchu reguluje teplotu a vlhkost vzduchu a zabraňuje tak tvorbě námrazy (funkce No frost).

6. smysl citlivě zaznamená každou změnu teploty po otevření dvířek chladničky a vyrovná ji pětkrát rychleji než běžná chladnička. Poskytne vám tak optimální podmínky pro uskladnění a zachování čerstvosti potravin na dlouhý čas.

Produkty nejvyšších řad spotřebičů Whirlpool jsou vybaveny LCD displejem, který umožní uživateli nepřetržitou zpětnou vazbu. Manipulace s LCD displejem je jednoduchá a intuitivní.

Myčky nádobí

Jak funguje 6. smysl?

Senzor monitoruje intenzitu znečištění vody,upravuje dobu mytí, počet oplachů a teplotu vody, přičemž spotřebuje o 30% méně času,vody a energie.

Odměnou vám budou vynikající výsledky mytí s minimální spotřebou vody a energie. Pro vaše maximální pohodlí jsou myčky vybaveny systémem programování pomocí jediného doteku. Plnění myčky usnadňuje univerzální koš OptiFlex.

Také myčky nádobí jsou vybaveny LCD displejem, který zobrazuje všechny informace o cyklu, který právě probíhá, včetně času, zbývajícího do jeho ukončení. Myčky nádobí Whirlpool jsou kombinací spolehlivé technické konstrukce a klasického designu.

Mikrovlnné trouby

Jak funguje 6. smysl?

6th sense Steam: stačí zvolit čas vaření v páře. 6. smysl a speciální pařák zabezpečí vše zbývající. Funkce Jet Stream žene dovnitř trouby horký vzduch. Díky ventilátoru se horký vzduch dostane k jídlu rovnoměrně ze všech stran. Proces přípravy jídla je tak šetrnější a efektivnější. Funkce Crisp zase zabezpečí upečení křupavého, dokonale propečeného jídla za pár minut. Pečení křehkých koláčů je s těmito mikrovlnnými troubami také hračka, péct můžete na plechu, který se součástí přístroje. Pomocí funkce Jet Defrost superrychle rozmrazíte potraviny, a to až sedmkrát rychleji než v jiné mikrovlnné troubě - 500 g masa rozmrazí už do tří minut.

Co získáte, pokud si pořídíte mikrovlnnou troubu Jet Chef s technologií 6. smysl? Stejné výsledky vaření i pečení jako v tradiční troubě za poloviční čas, rozličné možnosti úpravy potravin včetně pečení, vaření v páře, běžného vaření i rozmrazování. K dispozici vám bude velký vnitřní prostor s otočným talířem o průměru 36 cm. Manipulaci maximálně zjednodušuje nezbytný LCD displej.

Elegantní linie, vyklápěcí dvířka a inovativní LCD displej dodávají mikrovlnné troubě Jet Chef unikátní styl.


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 5. 8. - 31. 8. 2020


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace