Time Manager - řídíte svůj čas

Time Manager - řídíte svůj čas

Určitě jste tuto větu už několikrát slyšeli ve vztahu k pračkám Elektrolux. Pokud nevíte co to přesně znamená, čtěte dále.


Určitě jste tuto větu už několikrát slyšeli ve vztahu k pračkám Elektrolux.
Pokud nevíte co to přesně znamená, čtěte dále.

time

Technologie Time Manager umožňuje zvolit si délku pracího cyklu a proto již nemusíte spoléhat pouze na přednastavené programy a přizpůsobovat praní svůj čas.

Automatická pračka je vybavena velkým a přehledným LED displejem u levnějších modelů a LCD displejem u modelů dražších, na nichž se zobrazují informace o zvoleném režimu praní. Nevyhovuje-li vám délka zvoleného programu, můžete jeho trvání upravit.

Nejvyspělejší modely praček zobrazují na LCD displeji také informace o tom, za jakou dobu bude prádlo vypráno. Ostatní modely uvádějí čas zbývající do konce pracího cyklu. Pračka dokonce sama rozpozná nevhodně zvolený program v závislosti na druhu vloženého prádla.

Technologii Time Manager vyvinula společnost Electrolux na základě průzkumu mezi spotřebiteli. Zákazníci v něm často uváděli, že se trváním pracovního režimu spotřebiče cítí omezováni. Současné automatické pračky většinou perou prádlo důkladněji, než je ve skutečnosti nutné, prací cykly jsou pak ve srovnání se staršími modely praček delší.


Najít prodejnu

Odeslat odkaz na článek e-mailem

Pošlete odkaz na článek e-mailem svým známým.
 

nahoru

zpětLeták Proton

Stáhnout leták

Akční leták PROTON je platný 5. 8. - 31. 8. 2020


Akční leták PROTON nabízí každý měsíc stovky domácích spotřebičů a elektroniky za akční ceny.
V Protonu najdete značkové domácí elektrospotřebiče, fototechniku, audio a video zařízení, výpočetní techniku, mobilní telefony nebo vybavení pro hobby a zahradu. Řada spotřebičů je nabízena s hodnotnými dárky nebo mimořádně prodlouženou zárukou. Elektro PROTON, to jsou nejlepší ceny elektra!PROTON - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

[ ↑ k hlavnímu obsahu ↑ ]


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Použitím tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace